Altın Elma'nın güzellikle mucizevi buluşması devrim niteliği taşıyor

Altın Elma'nın güzellikle mucizevi buluşması devrim niteliği taşıyor

"Altın elma"nın Güzellikle Mucizevi Buluşması Devrim Niteliği Taşıyor.

Gücünü Güzellik ve Gençlik Vadeden Altın Elmalardan Alan IDUN Minerals, Hassas Ciltleri İhtiyacı Olan İçeriklerle Buluşturuyor.

Vizyonu sürekli büyüyerek insanlara kaliteli ve güvenebilecekleri ürünler sunmak olan yeni ve yaratıcı marka, kadınların güçlendirilmesi ve eşit haklara sahip olması algısını temelinde bulunduruyor. Adını Hristiyanlık öncesi dönemde güzellik ve ebedi gençlik vadeden ‘‘altın elma’’larıyla sonsuz gençliğin tanrıçası olduğuna inanılan IDUN tanrıçasından alan marka, İskandinav mitolojisinden geliyor. İsveçli bilim adamları ve dermatologların yakın işbirliği içinde geliştirdikleri saf ve temiz formüllü makyaj ürünlerinden en temeli olan mineral toz fondöten, içerdiği saf malzemelerle İsveç Astım ve Alerji Derneği tarafından hassas ciltli kişilere öneriliyor. Fondöten, doğal içerikte makyaj ürünü arayan akne, sivilce, gül hastalığı gibi cilt sorunları yaşayanlar için kurtarıcı bir özellik sunuyor.

Gözenekleri tıkamıyor ve cildi korurken aynı zamanda doğal ışıltı ve pürüzsüz bir cilt yaratıyor. Dünya çapında alerji testlerinden geçen, kullanıcılar tarafından önerilen ürünler bir çok kalite kontrolünden geçiyor, İskandinav ülkelerinde bulunan eczanelerin neredeyse hepsinde yer alıyor. Ambalaj paketinde yer alan resim, ünlü İtalyan tasarımcı Patricia Gucci tarafından renk aralığı göz, dudak, yüz, tırnak ve cilt bakımı ürünlerini içerecek şekilde yaratılmış. Markanın tüm ürünleri İsveç’te geliştiriliyor ve üretiliyor. IDUN Minerals İsveç ve diğer İskandinav ülkelerinden sonra Birleşik Devletler, Rusya, Orta Doğu, Asya ve Avrupa’da kullanıcılarına ulaşmak üzere yerlerini alıyor. Sonuç herkes için uygun saf ve temiz bir makyaj ürünü, en hassas ciltler için bile.

İsveç’in 1 numaralı Güzellik markası sonsuz gençliğin sırrı seninle tanışmak için artık Türkiye‘de!

Tamamen saf ve temiz içeriğiyle vazgeçilmezin olmayı hedefliyor.

%100 Mineral %100 Vegan