Mascara

IDUN Mınerals

Cilt tipinize en uygun ürünleri sizler için belirledik. Örneğin, kuru bir cilde sahipseniz Norssken gibi nemlendirici özelliği olan ürünler kullanmalısınız, eğer yağlı bir cildiniz varsa Pudra fondötenimiz de olduğu gibi ihtiyacınız olan mat ürünler olmalı.

Pudra fondötenimiz saf ürünler içerdiğinden cildin hava almasına olanak sağlıyor böylelikle rose ve akneli ciltlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. 

 
5/5

"Cildim çok hassas ve şu ana kadar hangi markayı kullandıysam sorunlar yaşadım. Idun Minerals'in tüm ürünlerini denedim ve cildimde en ufak olumsuz bir etkisi olmadı. Vazgeçemeyeceğim tek kozmetik markası."

testimonial-author.png
Sevinç Yılmaz
Üniversite Öğrencisi
5/5

"İçeriğini incelediğimde Dünya'da böyle bir markanın olduğuna çok sevindim. Hem içeriği tamamen sağlıklı hem de ürün çeşidi, renk seçenekleri oldukça fazla. Medikal kozmetik markası oluşu zaten tavsiye etmem için yeterli."

testimonial-author-7.png
Meral Şener
Güzellik Uzmanı
5/5

"Herkese önerebileceğim olağanüstü güzel bir marka. Müşterilerime sunmaktan keyif aldığım ürünlerle dolu. İsveç Astım ve Alerji Derneği tarafından onaylanan tek ürüne sahip marka. Daha ne olsun. "

testimonial-author-4.png
Mehmet Tosun
Kuaför

14 Gün İade Politikası

Ürünlerimiz kişisel bakım ürünleri olduğundan; ürün ambalajları açılmış, kullanılmış, sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan koşullardaki iadeler, ürün yeniden satılabilirlik özelliğini kaybettiği için iade kabul edilemez.

100%
Güvenli
İşlemler
Verilerinizi
Koruyoruz
%100
Orijinal
Ürün

Sık Sorulan Sorular

Hızlı teslimat, hızlı kargolama, ürün kalitesi yüksek marka, güvenli alışveriş.

Çevreyi en az düzeyde etkileyen temiz ve saf bir güzellik tek amacımız.  Ürünlerimiz sadece koruyan ve besleyen bileşenler içerdiğinden en hassas ciltlere bile uygundur. Bizim için geçerli olan etkili güzelliğin doğaya ve gezegenimize zarar vermeden ortaya konmasıdır.

IDUN Minerals olarak kalite kontrollerimizin güvenirliliği, ürün yelpazemizdeki bileşenlerin onaylanması ve yüksek kalite standartlarımız neticesinde İsveç’te özel bir eczane markası olmaktan gurur duyuyoruz.

IDUN Minerals olarak kimliğimiz her zaman açık, yumuşak ve zararsız içerikler kullanmak. Çevreye veya insana zarar verme potansiyeli olan içerikler hakkında sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz ve bunlara yer vermiyoruz. Makyaj ürünlerimizin hassasiyeti sayesinde cilt bakımı, saç bakımı, rose, akne, yanıklar ve vitiligo gibi farklı cilt rahatsızlıkları olan insanlara yardımcı olabiliyoruz. Makyaj olmaksızın herkesin güzel olduğuna inanıyor ve özellikle bunu önemsiyoruz.

x