Sürdürülebilir Güzellik

SÜRDÜRÜLEBİLİR GÜZELLİK

Sloganımız ‘Tamamen Saf ve Temiz’.

Bizim için geçerli olan etkili güzelliğin doğaya ve gezegenimize zarar vermeden ortaya konmasıdır. Çevreyi en az düzeyde etkileyen temiz ve saf bir güzellik tek amacımız.

IDUN Minerals uluslararası olarak büyüdükçe, sürdürülebilir kalkınmaya olan sorumluluğumuz artmaktadır. Bu sürdürülebilinir gelişme üç alanı kapsamaktadır; sosyal, ekonomik ve çevresel. Bu temelde kaynak verimliliğini arttırmaya paralel olarak çevreyi önemsiyoruz. Sürdürülebilir güzellik sağlayan bir şirket olmaya devam etmek için, karlılığımızı güvence altına almanın yanı sıra sürdürülebilir bir değer zinciri yaratmaya çalışıyoruz.

IDUN Minerals olarak kimliğimiz her zaman açık, yumuşak ve zararsız içerikler kullanmak. Çevreye veya insana zarar verme potansiyeli olan içerikler hakkında sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz ve bunlara yer vermiyoruz. Makyaj ürünlerimizin hassasiyeti sayesinde cilt bakımı, saç bakımı, rose, akne , yanıklar ve vitiligo gibi farklı cilt rahatsızlıkları olan insanlara yardımcı olabiliyoruz. Makyaj olmaksızın herkesin güzel olduğuna inanıyor ve özellikle bunu önemsiyoruz.

Sürdürülebilirliği daha net hale getirmek İçin sürdürülebilirliği üç odak alanına ayırdık: İnsanlar, Ürün¸ Gezegen.