Makyaj

MAKYAJ

IDUN Minerals olarak sizler için ürünlerimizin saf mineral yapısını tamamlayacak üstün özelliklere sahip bir fırça seti yarattık. Makyaj fırçalarımız %100 vegan ve doğal ürünlere çok benzeyen en iyi sentetik taklon kılı içerir. Taklon fırçalarımızın en önemli özelliği doğal ürünlerden daha fazla hijyenik ve temiz olmasının yanı sıra kusursuz şekillendirilebilmesidir.

Eğer gözler ruha açılan birer pencere ise sizce de hassas göz çevresi en saf göz makyaj ürünleri ile şımartılmayı hak etmiyor mu? IDUN Minerals’in göz makyaj ürünleri ultra saflaştırılmış mineraller içerir ve güzelliğinize doğal vurgular yapar. Maskara, göz farı, göz kalemi ve kaş kaleminden oluşan tüm ürünlerimiz göz sağlığı testlerinden geçmiştir ve bilinen IDUN Minerals saflığını sunar.

IDUN Minerals olarak minerallerin büyüleyici güzelliğini IDUN Minerals ultra saflaştırılmış dudak ürünlerinin içine sakladık. Ruj, dudak kalemi ve parlatıcı yelpazesi birbiri ile uyumlu zengin İsveç renkleri ve saf mineraller içerir. Dudaklar da iyi durduğu kadar dudaklarınıza da iyi gelen renkler.