IDUN Minerals – Tamamen Saf ve Temiz

IDUN Minerals, Dünya Kadınlar Günü 2011’de kurulan, içeriği yüksek oranda saflaştırılmış minerallere dayanan İsveçli bir güzellik markasıdır. İsveçli bilim insanları ve dermatologlar ürün geliştirilmesi için sürekli istişare halindedir. Tüm ürünlerimizde mevcut bileşenlerin benzersiz bileşimi bu sayede yaratılmaktadır. Ürünlerimiz sadece koruyan ve besleyen bileşenler içerdiğinden en hassas ciltlere bile uygundur.

Ürün yelpazemiz yüz, göz, dudak ve tırnaklar için ürünler içermektedir. Seri konpak taklon fırçalarımızı ise etkili bir fırça temizleyicisi ile tamamladık.

IDUN Minerals olarak kalite kontrollerimizin güvenirliliği, ürün yelpazemizdeki bileşenlerin onaylanması ve yüksek kalite standartlarımız neticesinde İsveç’te özel bir eczane markası olmaktan gurur duyuyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR GÜZELLİK

Sloganımız ‘Tamamen Saf ve Temiz’

Ürün yelpazemiz yüz, göz, dudak ve tırnaklar için ürünler içermektedir. Seri konpak taklon fırçalarımızı ise etkili bir fırça temizleyicisi ile tamamladık.

IDUN Minerals olarak kalite kontrollerimizin güvenirliliği, ürün yelpazemizdeki bileşenlerin onaylanması ve yüksek kalite standartlarımız neticesinde İsveç’te özel bir eczane markası olmaktan gurur duyuyoruz.

Bizim için geçerli olan etkili güzelliğin doğaya ve gezegenimize zarar vermeden ortaya konmasıdır. Çevreyi en az düzeyde etkileyen temiz ve saf bir güzellik tek amacımız.

IDUN Minerals uluslararası olarak büyüdükçe, sürdürülebilir kalkınmaya olan sorumluluğumuz artmaktadır. Bu sürdürülebilinir gelişme üç alanı kapsamaktadır; sosyal, ekonomik ve çevresel. Bu temelde kaynak verimliliğini arttırmaya paralel olarak çevreyi önemsiyoruz. Sürdürülebilir güzellik sağlayan bir şirket olmaya devam etmek için, karlılığımızı güvence altına almanın yanı sıra sürdürülebilir bir değer zinciri yaratmaya çalışıyoruz.

IDUN Minerals olarak kimliğimiz her zaman açık, yumuşak ve zararsız içerikler kullanmak. Çevreye veya insana zarar verme potansiyeli olan içerikler hakkında sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz ve bunlara yer vermiyoruz. Makyaj ürünlerimizin hassasiyeti sayesinde cilt bakımı, saç bakımı, rose, akne, yanıklar ve vitiligo gibi farklı cilt rahatsızlıkları olan insanlara yardımcı olabiliyoruz. Makyaj olmaksızın herkesin güzel olduğuna inanıyor ve özellikle bunu önemsiyoruz.

Sürdürülebilirliği Daha Net Hale Getirmek İçin Sürdürülebilirliği Üç Odak Alanına Ayırdık: İnsan, Ürün¸Gezegen.

Çalışanlarımız en büyük varlığımız. Çalışanlarımızın refahını, çeşitliliğini ve eşitliğini iyi bir çalışma ortamında sağlamak için aktif olarak çalışıyoruz. İyi çalışma koşulları, çevre düzenlemeleri olmazsa olmazımız. Sağlığa uygun tedarik zinciri sağlayıcılarımızda da dikkat ettiğimiz ve uyduğumuz katı davranış kurallarımız var.

Temiz ve güvenilir ürünler işimizin temeli. Sadece yönetmeliklere uymuyoruz, aynı zamanda içerik maddelerine kendi getirdiğimiz sınırlamalarımız var. İnsan, hayvan ve doğayı göz önünde bulundurarak daha iyi seçimler yapmak için sürekli çaba sarf ediyoruz.

IDUN Minerals olarak sürdürülebilir bir güzellik markası olabilmek için çevreye olan sorumluluğumuzun farkındayız. Geri dönüşebilen malzeme seçenekleri kullanarak, plastik kullanımını azaltarak, tedarik zinciri boyunca fosil yakıt içermeyen taşımaların oranını arttırarak katkı sağlamak önceliğimiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kredi kartıyla (Visa, Mastercard) ödeme kabul ediyoruz.

Sipariş verdiyseniz ve temiz güzelliklerle dolu paketinizin nerede olduğunu merak ediyorsanız, takip bilgileri sipariş verildikten 1-3 gün sonra gönderilecektir. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa lütfen support@idunmineralsturkey.com adresine bir e-posta gönderin; müşteri hizmetleri ekibimiz 48 saat içinde size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

İade işlemini başlatmak için support@idunmineralsturkey.com adresinden bizimle iletişime geçin. Lütfen ürünü iade etme nedenini, sipariş numarasını ve iletişim bilgilerini (tam ad, adres, e-posta ve telefon numarası) belirtin. Daha fazla ayrıntı için lütfen iade politikamızı okuyun.

Mineral makyaj, yatıştırıcı ve sakinleştirici özelliklere sahip olan ve en hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun Demir Oksitler gibi minerallere dayanmaktadır. Bazı mineraller (Titanyum Dioksit ve Çinko Oksit) ayrıca doğal bir SPF’ye (Güneş Koruma Faktörü) sahiptir. IDUN Minerals, ürünlerinde yüksek oranda saflaştırılmış mineraller kullanmaktadır.

Yüksek oranda saflaştırılmış mineraller, nikel, krom gibi alerjik reaksiyonları tetikleyebilecek yabancı maddelerden arındırılır.

IDUN Minerals‘in tüm ürünleri hassas ciltler ve hassas gözler için geliştirilmiştir. Dermatolojik veya oftalmolojik olarak test edilmişlerdir ve koku, esansiyel yağlar veya bizmut gibi alerjiye ve/veya tahrişe neden olduğu bilinen bileşenler içermezler.

IDUN Minerals Mineral Pudra Fondöten, Asthma Allergy Nordic tarafından önerilen tek makyaj ürünüdür. %100 yüksek oranda saflaştırılmış mineraller içerir ve parfüm, koruyucu madde, talk ve bizmut içermez. 

Oftalmolojik olarak test edilen likit eyeliner ve maskaralar dışında tüm makyaj, cilt bakımı ve saç bakım ürünleri dermatolojik olarak test edilmektedir. Bu, ürünlerin bir dermatoloğun kontrolü altında insan cildi üzerinde test edildiği ve ürünlerin tahrişe veya başka bir reaksiyona neden olma ihtimalinin bulunmadığı anlamına gelir.

Hayır, IDUN Minerals’in hiçbir ürünü nanopartikül içermez.

IDUN Minerals ürünleri bazı ojeler dışında talk içermez.

IDUN Minerals PFAS kullanmaz. Bir kozmetik ürünün PFAS içerip içermediğini kontrol etmek için içerik listelerini kontrol edebilir ve “PTFE”, “Polytef” veya “perfloro” veya “polifloro” içeren kelimeleri arayabilirsiniz. Bu, ürünün yüksek oranda florlu maddeler içerdiği ve bundan kaçınılması gerektiği anlamına gelir. Dekafloropentan ve C9-15 (veya C8-18) floroalkol de PFAS’tır.

IDUN Minerals, yüksek performanslı ürünler yaratmak için cilt için en iyi içerikleri dikkatle seçer; özelliklerine bağlı olarak hem doğal hem de sentetik bileşenler kullanılır.

IDUN Minerals ürünleri yağlar ve tereyağlar gibi bitkisel içerikler içerir ancak bu içeriklerin organik sertifikası yoktur. Organik sertifikalar yalnızca bitki veya hayvan bazlı içerikler için geçerlidir; mineraller gibi içerikler organik olarak sertifikalandırılamaz. 

Maskara Vatn Su Geçirmez hariç tüm IDUN Minerals ürünleri vegandır. Bu, hiçbir hayvansal veya hayvansal içerik içermediği ve üretim sürecinde hiçbir hayvansal içerik kullanılmadığı anlamına gelir. İsveç’in kar amacı gütmeyen hayvan hakları kuruluşu Djurens Rätt tarafından onaylanmıştır. Tüm IDUN Minerals fırçaları vegandır ve yüksek kaliteli sentetik bir malzeme olan Taklon’dan yapılmıştır. Maskara Vatn Su Geçirmez, IDUN Minerals‘in ürün yelpazesindeki vegan olmayan tek üründür: ürün geliştirme ekibimiz şu anda bu ürün için yeni bir vegan formülü üzerinde çalışmaktadır.

IDUN Minerals ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

Maskara gibi bazı ürünlerde bakteri üremesini önlemek, ürünün raf ömrünü uzatmak ve kullanım sırasında güvenli kalmasını sağlamak için koruyucu maddelere ihtiyaç duyulur.

Hepsi Bir Arada Yüz Kremi Solstråle, 25 SPF’ye sahiptir ve UVA ve UVB’ye karşı koruma sağlar. Mineral Tozu Fondöten, doğal SPF’ye sahip minerallerin varlığı nedeniyle 15 SPF içerir.

Durulanan saç bakım ürünleri ve Zengin Vücut Kremi dışındaki tüm IDUN Minerals ürünleri kokusuzdur. Bu ürünler için hipoalerjik kokular seçtik; bu, en yaygın koku alerjenlerinden hiçbirini içermedikleri anlamına gelir.

IDUN Minerals ürünlerine gluten eklenmez ve gluten alerjiniz varsa bunları kullanmak genellikle güvenlidir.

IDUN Minerals ürünleri saf palm yağı içermemektedir. IDUN Minerals ürünlerindeki bazı bileşenler palmiye yağından elde edilir: tüm bu bileşenler RSPO sertifikalıdır. RSPO (Sürdürülebilir Palmiye Yağı Yuvarlak Masası), sertifikalı sürdürülebilir palmiye yağı üretmek için bir dizi çevresel ve sosyal kriter geliştiren, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Aradığınız cevabı bulamadıysanız support@idumineralsturkey.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz; müşteri hizmetlerimiz size 48 saat içinde memnuniyetle yardımcı olacaktır. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kişiselleştirilmiş bir güzellik rutini edinmek için dijital danışmanlık randevusu almak istiyorsanız lütfen burayı tıklayın. Bir ürünü iade etmek istiyorsanız lütfen iade politikası sayfamızı ziyaret edin.